Підкрилки (локери) в авто купити за вигідною ціною в Україні

Підкрилки в інтернет магазині< / p> < p>  Кузова сучасних автомобілів виконані з металу. Відповідно, він схильний до корозії. На виробництві кузов намагаються максимально захистити від появи і розвитку іржі. Застосовують в такому випадку лако-барвисті покриття. Однак, залишаються місця, де рівень захисту залишає бажати кращого. Це підкрилки. Під час руху з коліс злітають на величезній швидкості різні абразивні елементи. Вони роз'їдають і розбивають фарбу. Через кілька років оголиться метал. Спочатку з'являються невеликі вогнища іржі, які переростають в наскрізні отвори. Щоб уникнути таких неприємних наслідків, потрібно лише купити підкрилки з полімерних компонентів. 

     З чого виконані підкрилки

  Деякі комплектації йдуть в зборі з подкрылками. Якщо ж це базова модель або одна з перших комплектацій, то захист відсутній. Намагатися не експлуатувати машину поки не будуть встановлені підкрилки або бурі. Кожен локер виготовлений з полімерних компонентів. Термін служби виробів становить від 5-10 років і залежить від інтенсивності експлуатації, а також місць експлуатації. Кріплення відбувається спеціальні саморізами, які мають захисну основу. Тим самим в місцях фіксації поява іржі виключається. Для кожного автомобіля йдуть певні моделі локерів.< / p> < p>     Покупка Підкрилок < / p>

& nbsp; щоб купити передні підкрилки в інтернет магазині потрібно лише вибрати відповідну модель. Зробити це просто. Біля кожного виробу можна знайти невеликий текст-опис. Зазначено, хто є виробником, які матеріали були використані при створенні, а також машини, для яких захист призначена. Якщо цієї інформації недостатньо, то перейти на сторінку для більш пильної ознайомлення. Можна придбати тільки підкрилки задні, передні або купити один виріб. Після оформити товар, оплатити, і чекати поки він прибуде за адресою.

  Підкрилки облягають всі виступи і западини. При установці переконатися, що нічого не виступає і не провисає. Приблизно раз на півроку оглядати поверхню захисту. Якщо є наскрізні отвори або інші серйозні порушення, то замінити локер.

У цій категорії немає товарів.