Автоаксесуари і тюнінг для Jaguar X-Type


Автоаксесуари і тюнінг для Jaguar X-Type

Про Jaguar X-Type

Автомобіль Jaguar X-Type дебютував на автосалоні у Женеві на початку 2001 року. Машина розроблялася під кодовим ім'ям X400 та стада першим компактним чотиридверним седаном компанії. Вже в грудні виробник оновив модель, додавши до сімейства машини з модифікованим шасі. В 2003 публіці був представлений універсал X-Type. Автомобіль комплектувалося дизельним двигуном і створювалося на базі седана з цього ж сімейства. Конструкція каркаса була перероблена, а салон отримав можливість розширення багажного відсіку шляхом складання задніх сидінь. У 2007 році лінійка двигунів поповнилася чотирма двигунами об'ємом від 2 до 3 літрів. Наступне серйозне оновлення Jaguar X-Type відбулося у 2008 році.


Розробники не тільки ретельно переглянули дизайн, але й оснастили машину масою додаткових опцій, а також новою автоматичною трансмісією для дизельного агрегату робочим об'ємом 2,2 літра. Усього в автомобілі налічувалося близько 500 нових або модифікованих деталей, включаючи молдинги, спідометр, бічні дзеркала тощо. Машина з'явилася у Європейських салонах навесні 2008 року.


Отзывы покупателей Детальніше...
Парни с магазина помогли с выбором, дворники пришли быстро, кстати, доставка обошлась не дорого. Получив посылку, не сразу поняла почему дворники идут согнутые, подумала, деформировались при транспорт
Оксана
02.07.2021