Комплекти обважень і рестайлінгу купити за вигідною ціною в Україні


Комплекти обважень і рестайлінгу купити за вигідною ціною в Україні

Аеродинамічний обвіс

В основі виготовлення кожного обважування йдуть тільки якісні матеріали. Фахівці інтернет магазину роблять все для того, щоб Ви отримували перевірений продукт, тобто, приміряючи по можливості перед відправкою замовлення виробу на нашому установчому центрі, ми виключаємо можливість відправки бракованих товарів, або тих аксесуарів, які не збігаються з кріпленнями і чи посадковим формами моделі вашого автомобіля. Всі обважування, представлені на сторінках магазину, ідеально повторюють контури кузова, тобто його геометрію і форми. Якщо це пороги, як аеродинамічний елемент, то вони не створюють проблем для повороту коліс, якщо накладки на бампера, то накладка лише злегка виступає за низ бамперів, при цьому, не погіршуючи заводську прохідність на рельєфних дорогах.

Аеродинамічний обвіс - це ціла група товарів, до них можна віднести передні і задні ікла на бампера, накладки на крила або повноцінні крила в спортивному варіанті, повітрозабірники, і перемички. До аеродинамічним обважень також відносяться спойлери, але в нашому магазині ми відводимо даними аксесуарам окрему категорію, так як вони є найбільш поширені за запитами серед автолюбителів.

Купити обвіс у нас ви зможете дуже швидко, так як практично всі товари є в наявності на величезному складі. За бажанням клієнта ми розформовуємо будь-який комплект обважування, ви можете окремо придбати пороги, крила, окремо накладки на передній на задній бампер, цю послугу, ми надаємо за численними запитами власників транспортних засобів, що потрапили в дтп, в результаті яких були пошкоджені окремі деталі обважень.

Тюнінг обважування не тендітні, що важливо, якщо при невеликому зіткненні, припустимо з бордюром, обвіс прогнеться, то вже після того як ви знімете з Тюнінг деталей тиск, вони повернуть свої колишні форми. При перепадах температур також немає експлуатаційних похибок все обважування витримують діапазон температур від + 70 до -60 градусів Цельсія.

Поза всяким сумнівом те, що аеродинамічний обвіс робить екстер'єр машини багатшими, і саме це властивість робить обважування такими популярними як серед чоловіків так і жінок. Спортивні машини привертають до себе увагу, а для чоловіків це юнацькі бажання, адже кожен хлопець в дитинстві мріяв мати спортивну машину, і вам не обов'язково міняти, тим більше якщо у вас немає такої можливості, автомобіль, купувати спортивну версію, ви зможете зробити все, що захочете з існуючим авто, адже ми надаємо тюнінг комплекти практично на будь-яку модель авто і ви зможете удосконалити своє авто, значно його прикрасити і зробити його зовнішній вигляд приблеженным до спорткару. В результаті зовнішня бездоганність, шик авто-легко досяжна мета, особливо, якщо роботу довірити фахівцям!

Отзывы покупателей Детальніше...
Пороги прийшли швидко. Встановили швидко, сіли по штатних місцях. Пороги доволі широкі, що досить зручно. Виглядають стильно.
Володя
27.06.2021
Дефлектор на свої гроші непоганий. Доволі міцний. З кріпленням проблем не було. На машині гарно дивиться
Юра
18.06.2021