Умови угоди

Умови угоди між інтернет-магазином https://360auto.com.ua і Покупцем

Оформляючи замовлення в інтернет-магазині https://360auto.com.ua Покупець висловлює згоду з усіма умовами даної угоди.

Покупцем може бути будь-яка юридична або фізична особа, здатна оплатити замовлений товар і отримати його на території України.

Інтернет-магазин гарантує нерозголошення інформації, отриманої від Покупця під час оформлення та виконання замовлення.

Предметом угоди між Покупцем і інтернет-магазином може бути будь-який товар, представлений в каталозі на сайті 360auto.com.ua.

Інтернет-магазин має право змінювати умови угоди, обов'язково публікуючи їх на сайті.

Оформлення замовлення

Оформити замовлення в інтернет-магазині можна самостійно на сайті 360auto.com.ua у цілодобовому режимі, або по телефону у наших менеджерів в робочі години і дні інтернет-магазину.

Менеджер інтернет-магазину обов'язково зв'язується з Покупцем з метою уточнити деталі угоди (наявність товару, ціна, зручні для Покупця умови та терміни оплати і доставки). Також менеджер зобов'язаний відповісти на всі питання, що цікавлять покупця щодо товару.

Оплата

Оплата за замовлення може бути проведена готівкою або безготівковим розрахунком.

Доставка

Доставка товару здійснюється за допомогою транспортних компаній в усі регіони України.

Порядок оплати і доставки товарів детально обговорюється у відповідному розділі на сайті.

Повернення товару

При отриманні товару обов'язково перевірте його відповідність замовленому, наявність повної комплектації, зовнішній вигляд. Після отримання товару претензії до зовнішнього вигляду і комплектації не розглядаються.

Якщо товар не підійшов Вам за параметрами, то можливе його повернення або обмін, але не пізніше ніж через 14 днів з дня отримання. При цьому обов'язковим є збереження упаковки, товарного вигляду, всіх комплектуючих, а також наявність документа, що підтверджує покупку. Всі витрати по доставці в такому випадку оплачує покупець самостійно.

Гарантійні терміни

Будь ласка, уточнюйте термін гарантії на конкретний товар у наших менеджерів, тому що гарантійні терміни різних виробників відрізняються.