Политика безопасности


Політика безпеки та конфіденційності


Інтернет-магазин https://360auto.com.ua гарантує конфіденційність отриманої інформації, яку Ви вкажете при реєстрації та оформлення замовлення. Ця інформація зберігається в спеціальній закритій базі даних інтернет-магазину і не буде передана третім особам, за винятком тих обставин, які передбачені чинним законодавством України.

Отримана інформація буде використана виключно для обробки замовлення і доставки куплених товарів. Зареєстровані користувачі будуть отримувати на свій e-mail актуальні новини нашого магазину про нові надходження, акції, розпродажі, спеціальні пропозиції, та іншу інформацію рекламного характеру. У будь-який момент від розсилки можна відмовитися.

Інформацію, яку Ви заповнили при реєстрації в «Особистому кабінеті» завжди можна буде змінити, доповнити або видалити. За достовірність наданої інформації відповідальність несе користувач.

Для доступу в «Особистий кабінет» необхідно буде використовувати персональний логін і пароль. Будь ласка, не розголошуйте ці персональні дані.

Під час вашого користування сайтом автоматично проводиться пасивний збір деякої інформації, наприклад, адреса сторінки, з якою Ви перейшли на сайт, ваш IP-адресу, версія браузера, яким Ви користуєтеся. Для цього використовуються такі інтернет-технології, як IP-адреси, cookies, інтернет-теги і дані аналізу активності користувача. Ваш браузер автоматично зберігає і передає на сервер подібну інформацію, Ця інформація не поєднується з особистими даними, які Ви самостійно вказуєте при реєстрації. Ми використовуємо дану інформацію для адміністративних, дослідницьких і маркетингових цілей, в т. ч. поліпшення наповненості сайту і асортименту товарів, підвищення сервісу, для ремаркетингу та ін.

Всі написи на продукції та/або на упаковках носять виключно інформаційний характер щодо технічного застосування продукції.

Будь-які позначення не використовуються для індивідуалізації товару з конкретним автовиробником.

360Auto не пов'язаний з виробниками автомобілів. Назви автовиробників та/або будь-каталожні номери вказуються виключно в інформаційних цілях.

Написи (логотипи) на продукції, упаковка, монтажний скотч і т. д можуть змінюватися без попередження клієнта.

Користуючись сайтом, реєструючись, або оформляючи замовлення на сайті https://360auto.com.ua Ви погоджуєтеся з даною Політикою безпеки.

Адміністрація інтернет-магазину https://360auto.com.ua має право змінювати або доповнювати текст Політики безпеки, без попереднього повідомлення. Тому зареєстрований користувач повинен самостійно стежити за змінами в тексті політики безпеки.