Автоаксесуари і тюнінг для Volkswagen Beetle


Автоаксесуари і тюнінг для Volkswagen Beetle

VOLKSWAGEN NEW BEETLE (ФОЛЬКСВАГЕН НЬЮ БІТЛ)

Модель авто New Beetle від німецької компанії Volkswagen відноситься до класу компактних. Випуск моделі стартував з 1998 року і був спочатку розрахований тільки на внутрішній ринок. У 2011 році зазнає рестайлінг, стає ширше, довше і отримує більш згладжену дах, що дає більше простору для пасажирів на задніх сидіннях. Доступні три комплектації: Beetle, Design і Sport. Вже базова комплектація має повний комплект подушок безпеки.

Панорамний дах з тонованим склом дозволить насолоджуватися прекрасною перспективою.

Фольксваген Ною Витл оснащувався лінійкою двигунів: бензинові двигуни мали потужністю від 75 до 170 кінських сил, а турбодизелі розвивали 90 і 100 коней. Всі вони комплектуються п'ятиступінчастою КПП. Опційно доступні з 4-ступінчастим автоматом.

Volkswagen New Beetle – це безпека і впевненість на дорозі, автомобіль оснащується ESP. При наближенні до перешкод подає попереджувальні сигнали паркувальний автопілот.

Оновлений Beetle стає потужним, динамічним, сучасним, він змінився, але в духом залишився вірний собі. Нові концепції використовують поєднання нових технологій і класики Beetle.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ VOLKSWAGEN NEW BEETLE


Отзывы покупателей Детальніше...
Купив днями рейлінги Yakima s54y вони ж (whispbar) та бокс Thule force xt xl. Стають ідеально, обхват дуги повний, без просвітів! Ну а по боксу. На 100км/ч взагалі немає шуму, після 120 з'являється за
Вовчук
19.05.2022