З Camaro зробили божевільний позашляховик на 650 к. с.

Ми любимо подібні проекти, в рамках яких створюються по-хорошому божевільні автомобілі, які здатні на неймовірні речі.

Установка кузова спортивного Mustang або Camaro на якусь універсальну повнопривідну платформу вже звичайно не є чимось незвичайним.

Під цим класичним Camaro знаходиться шасі від Hummer H1 – хардкорного позашляховика, який до цих пір використовується американськими військовими.

Творець цієї машини – хлопець на ім’я Кріс, і в цьому інтерв’ю з хлопцями з команди Hoonigan Autofocus, яке було опубліковано на YouTube-каналі, він розповідає про цей союз військового автомобіля HumVee і спортивного купе Camaro, який отримав назву Mudmaro. Роботи над проектом почалися всього лише 30 днів тому.

Цей божевільний Camaro має рульове управління на чотири колеса, кероване за допомогою джойстика! Мабуть, незалежна підвіска і розташування портальної осі H1 роблять таку систему відносно простий в установці. Як показує відео, отриманий автомобіль надзвичайно ефективний для того, щоб копатися в бруді або з легкістю крутити «жука», завдяки повному приводу.

У Mudmaro також є роздавальна коробка – він може передавати потужність на всі чотири колеса. Під капотом знаходиться двигун LS1 V8 потужністю 650 кінських сил, який оснащений великим турбонагнітачем і підключений до системи з закисом азоту, що надає додаткові 100 к. с. потужності.

Кріс каже, що він побудував монстра, щоб змагатися в грязьових болотах і в подібних гонках, і ми вважаємо, що з такою міццю він впоратися з цим завданням на відмінно.

Вартість цього проекту оцінюється приблизно в 10 000 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *