Автологотип шильдик емблема Ford 115x45мм

Хіт продажу
В наявності
0
Код товару: 146867
Артикул: 360auto-2019n087
288грн.
Скорочений опис
Оригинальное лицо машинки отличает эмблема на авто. Если эмблемка отпала, не беда. Автоаксессуар сделан на клеящейся основе, во время монтажа не нужно просверливание дырок. Эмблема на авто Ford не боится влаги. Размер ав... Читати далі...
Загальні характеристики
Бренд 360Parts Встановлення Штатные места Марка авто Ford Примітка на двустороннем скотче Розмір 115 х 45 мм Тип деталі Заменитель Всі характеристики

Оригинальное лицо машинки отличает эмблема на авто. Если эмблемка отпала, не беда. Автоаксессуар сделан на клеящейся основе, во время монтажа не нужно просверливание дырок. Эмблема на авто Ford не боится влаги. Размер автоаксессуара – 115 на 45 мм. Сохранить узнаваемость авто можно, если купить эмблему на авто Ford.

Установка Автологотип шильдик емблема Ford 115x45мм

1. Очистіть частину кузова автомобіля на яку буде наклеюватися шильдик, і переконайтеся, що місце наклеювання: сухе, чисте, знежирене. Нє било восковано протягом трьох останніх діб.

2. Обережно видаліть захисну плівку з сторони клею. Не братися руками за поверхню яка буде безпосередньо клеїтися. Використовуйте лекало для точної і рівної поклейки. Пламними рухами розгладьте автологотип від центру до країв. Рівомірно прижміть ввесь периметр шильдика. 

3. Не мити машину протягом 48 годин після поклейки.

Основні характеристики
Бренд 360Parts
Встановлення Штатные места
Марка авто Ford
Примітка на двустороннем скотче
Розмір 115 х 45 мм
Тип деталі Заменитель

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.