Автологотип шильдик емблема напис Jeep Snow Mountain Trail Rated black chrom Emblems163225

Aкція

Варіанти товарів

Під замовлення 7-14 днів
0
Код товару: 260957
Артикул: 260957
375грн. -20 %
Ваша знижка: 75грн.

300грн.
Скорочений опис
Автологотип шильдик емблема напис Jeep Snow Mountain Trail Rated black chrom - це автомобільний аксесуар, який встановлюється на автомобілі Jeep. Цей шильдик має напис "Jeep" та "Snow Mountain Trail Rated", що символізує... Читати далі...
Загальні характеристики
Бренд 360Parts Встановлення Штатні місця Колір Чорний Країна-виробник товару Тайвань Марка авто Jeep Матеріал ABS-Пластик Стан Новий Тип деталі Замінник Фарбування Не потрібно Тип товару Тюнинг Всі характеристики

Автологотип шильдик емблема напис Jeep Snow Mountain Trail Rated black chrom

- це автомобільний аксесуар, який встановлюється на автомобілі Jeep. Цей шильдик має напис "Jeep" та "Snow Mountain Trail Rated", що символізує здатність автомобіля подолати складні дорожні умови, зокрема гірські перевали та снігові дороги. Колір шильдика - чорний з хромовими елементами, що додає йому стильності та елегантності.

Шильдик "Jeep Snow Mountain Trail Rated" встановлюється на різні моделі автомобілів Jeep, зокрема на такі комплектації, як Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee, Jeep Cherokee, Jeep Renegade та інші. 

Він може бути встановлений як на заводі-виробнику, так і після покупки автомобіля власником.

Загалом, Автологотип шильдик емблема напис Jeep Snow Mountain Trail Rated black chrom - це чудовий спосіб підкреслити стиль та здатність вашого автомобіля Jeep подолати складні дорожні умови.

Сьогодні емблема Trail Rated красується на самих різних автомобілях марки Jeep:

Renegade Trailhawk;

Compas Trailhawk;

Cherokee Trailhawk;

Grand Cherokee Trailhawk;

Wrangler;

Wrangler Unlimited.

Встановлення автологотипу Snow Mountain Trail Rated на автомобіль

може бути досить простим процесом, якщо ви маєте необхідні інструменти та знання. Ось кілька кроків, які можуть допомогти вам встановити автологотип на автомобіль:

  1. Підготуйте поверхню: Переконайтеся, що поверхня, на яку ви збираєтесь встановити автологотип, чиста та суха. Ви можете використовувати спеціальні засоби для очищення поверхні від бруду та жиру.
  2. Визначте місце встановлення: Виберіть місце на автомобілі, де ви хочете встановити автологотип. Переконайтеся, що ви встановлюєте його на рівній поверхні та він розташований в центрі.
  3. Відклейте захисну плівку: Відклейте захисну плівку з задньої сторони автологотипу. Переконайтеся, що ви не торкнулися клейкої поверхні.
  4. Встановіть автологотип: Помістіть автологотип на вибране місце та натисніть його на поверхню, щоб він добре прилягав. Переконайтеся, що він розташований рівно та не зсувається.
  5. Закріпіть автологотип: Якщо автологотип має додаткові кріплення, використовуйте їх, щоб закріпити його на місці. Якщо ні, переконайтеся, що він добре прилягає до поверхні та не зсувається.
  6. Перевірте встановлення: Переконайтеся, що автологотип добре прилягає до поверхні та не зсувається. Перевірте, чи він розташований рівно та в центрі.

Загалом, встановлення автологотипу на автомобіль може бути досить простим процесом, якщо ви дотримуєтеся цих кроків та використовуєте правильні інструменти. Однак, якщо ви не впевнені у своїх знаннях та навичках, краще звернутися до професіоналів, які зможуть встановити автологотип на автомобіль безпечно та ефективно.

Основні характеристики
Бренд 360Parts
Встановлення Штатні місця
Колір Чорний
Країна-виробник товару Тайвань
Марка авто Jeep
Матеріал ABS-Пластик
Стан Новий
Тип деталі Замінник
Фарбування Не потрібно
Тип товару
Тип товару Тюнинг

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.